Post

Powrót do szkoły Porady dotyczące rodzinnej łazienki

To znowu ten czas w roku; przybory szkolne są obfite w sklepach, rodzeństwo jest zmęczone sobą i walczy, a basen w sąsiedztwie stracił wiele ze swojej magii i blasku. Nadszedł czas powrotu do szkoły. Chociaż ta pora roku może przynieść ulgę wielu ostrożnym mamom, może również spowodować spustoszenie w rodzinnej rutynie. Poranki mogą być pospieszne, a dzieci mogą nie być w stanie znaleźć tego, czego potrzebują w łazience. Rodzeństwo może też walczyć o czas w łazience. To prowadzi do zupełnie nowego zestawu bitew dla mam i tatusiów. Oto kilka rodzinnych wskazówek na temat organizacji łazienki i rutyny back-to-school ready.
Harmonogramy czasowe. Jako rodzina, usiądź i zdecyduj, ile czasu każdy członek rodziny będzie potrzebował w łazience w szkolne poranki. Decyduje na harmonogramie który daje each osobie dosyć czasu myć ich zęby, myć ich twarz, i robić cokolwiek inny potrzebują robić w ten popularnym miejscu w domu. Jeżeli studenci w twój domu potrzebują być out drzwi przy różnym czasem, ten krok może być jeden łatwy, gdy czasy będą łatwy zataczać. Jeżeli ty łazienka z dwa zlewami, lub nawet właśnie wielka próżność, to może pomagać gdy dwa rodziny członkowie mogą potencjalnie dostawać przygotowywający w tym samym czasie. Jeśli nie masz tego luksusu, to może być czas, aby rozważyć modernizację łazienki, aby włączyć go.
Organizacja. Aby utrzymać wszystkich na czas, ważne jest, aby upewnić się, że Twoja łazienka jest dobrze zorganizowana. Niektóre rodziny wolą, aby każdy członek miał kosz lub pojemnik jakiegoś rodzaju, który mieści wszystkie ich łazienkowe zapasy; pastę do zębów, szczoteczkę, płyn do mycia twarzy, makijaż, itp. Inni organizują ich łazienki przez kategorie. Cel jest mieć każdy członek rodziny znający dokąd ich dostawy są przy, gdy no spowalniać rozkład.

Back-to-school może być stresującym i gorączkowym czasem dla każdego członka rodziny. Gdy myśleć o back-to-school często myślimy o szkolnych ubraniach i szkolnych materiałach, ale zapominamy myśleć o organizacji i rutynach otaczających łazienkę. Biorąc czas podążać te łazienek porady mogą robić ten czas rok gładki przejście dla everyone.