Post

Porady dotyczące czyszczenia na jesień

Jesień jest tutaj znowu, więc jest to czas, aby dostać czyszczenia ponownie. Każdy mówi o wiosennym sprzątaniu, ale ważne jest, aby sprzątać w jesieni, jak również. Czyszczenie wskazówek może pomóc Ci zapewnić, że Twoja łazienka i inne obszary domu są czyszczone.

Łazienka Porady.

Podczas gdy każdy kojarzy kuchnię z sercem domu, każdy odwiedza łazienkę, jak również. Dlatego upewnij się, że jest ona czysta i gotowa do działania. Szorowanie gałki drzwi, armatury zlewu i uchwytu toalety jest konieczne, należy również użyć sprayu lub chusteczki odkażającej, ponieważ te obszary mogą stać się brudne. W sezonie grypowym, zaleca się, aby wytrzeć te obszary w dół codziennie.

Będziesz również chciał wyczyścić głowicę prysznica, ponieważ większość ludzi zapomina o tym obszarze. Rozpylanie wody może spowodować, że zarazki i bakterie będą się przemieszczać dalej, więc zachowaj bezpieczeństwo i dokładnie wyczyść te miejsca.

Kuchnia/dom.

Nagromadzony tłuszcz może być nieestetyczny i niebezpieczny, więc upewnij się, że dokładnie wyczyściłeś kuchenkę oraz piekarnik. Jeśli masz samoczyszczący się piekarnik, możesz pominąć ten krok, ale nie zostawiaj przypalonych kawałków na dnie.

Powinieneś również wyczyścić lodówkę.

Każdy wie, że resztki mają sposób na migrację do tyłu, więc jeśli nie możesz powiedzieć, co to jest lub jest spleśniałe, wyrzuć to i umyj naczynia. Należy również usunąć wszystko z zamrażarki i lodówki, aby wytrzeć całą zawartość. Wytrzyj słoiki i przedmioty przed ich wymianą.