Post

Inteligentne pomysły na kompaktowe łazienki

Szukasz pomysłów na małą łazienkę? W VictoriaPlum.com nigdy nie boimy się wyzwań, dlatego też stworzyliśmy te sprytne pomysły dla małych łazienek.

Według ostatnich badań przeprowadzonych wśród klientów, przeciętna łazienka w Wielkiej Brytanii ma wymiary około 2,4 m x 2,7 m, co przy 6,48 m² nie jest dużo większe niż dwa materace typu king-size położone obok siebie. Zmieszczenie wszystkiego, co chcesz, na tak dużej przestrzeni może być problematyczne. Prawdą jest również, że Twoja szatnia może być jedyną łazienką, jaką zobaczą goście i odwiedzający Cię goście, dlatego ważne jest, aby zrobić trwałe wrażenie.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele elementów wyposażenia łazienek przeznaczonych do mniejszych przestrzeni, w tym meble o krótkim rzucie, szafki wiszące, szuflady z łatwym dostępem, narożne umywalki, toalety i kabiny prysznicowe, z których wszystkie w inteligentny sposób wykorzystują każdy dostępny centymetr. Zwłaszcza szafki wiszące mogą sprawić, że podłoga pozostanie całkowicie widoczna, co pomoże stworzyć wrażenie przestrzeni.


4 produkty do łazienki dla małych przestrzeni

1. Kompaktowe meble do szatni

Kompaktowe meble do szatni z serii Orchard Bathrooms są idealne do każdej małej łazienki, łazienki z toaletą lub szatni. W komplecie z meblami znajduje się współczesna umywalka ceramiczna, a w szafce jest wystarczająco dużo miejsca na ręczniki i inne produkty łazienkowe.

2. Meble o wąskiej linii

Wąska szafka wisząca Orchard Derwent white dostarczana jest w pełni zmontowana i dostępna w wykończeniu białym na wysoki połysk lub kamiennoszarym (na zdjęciu poniżej).

3. Małe łazienki w przystępnej cenie

Meble łazienkowe z serii Clarity to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych łazienek, jeśli masz ograniczony budżet. W ofercie znajdują się krótkie szafki do przechowywania w stylowych wykończeniach w kolorze białym lub orzechowym. Ponadto, wisząca szafka z szufladami i umywalka pomogą zachować czystą przestrzeń na podłodze.

4. Zestaw łazienkowy o krótkiej projekcji

Jeden z naszych najbardziej ekonomicznych rozwiązań łazienkowych, zestaw łazienkowy Orchard Eden zawiera toaletę i umywalkę z krótkim rzutem, dzięki czemu o wiele łatwiej jest zmieścić w nim wszystko, co chcesz.


Więcej pomysłów na małą łazienkę

Niewątpliwie szatnia osiągnęła pełnoletność, a jej praktyczne potrzeby są zaspokajane przez nasz zespół projektantów na VictoriaPlum.com, dzięki specjalnie zaprojektowanym kolekcjom, które z pewnością przyciągną uwagę.

Więcej pomysłów na małe łazienki znajdziesz na naszym blogu.