Post

Wiosenne porządki: Porady dla twojej łazienki

Łazienki są miejscami przeznaczonymi do pielęgnacji, higieny i zdrowia. Mają one jednak również swój nieuświadomiony cel. Niestety, ten dodatkowy cel jest często po prostu miejscem do zbierania bałaganu. Poniżej znajdują się niektóre wiosenne cleaning porady dotyczące jak de-clutter łazienki i tworzyć bardziej zorganizowaną i atrakcyjną przestrzeń.

Odrzucający nieużywane rzeczy

Pozbywanie się rzeczy jeden żałuje mieć nabywał jest jeden najlepszy łazienka porady podążać gdy de-cluttering ten dużo używać pokój. W zasadniczo wszystkie łazienkach, tam jest przynajmniej mały asortyment niepotrzebnych produktów. Cudowne produkty typowo sprzedają na podstawie nadziei, ale najwięcej ludzi ma przynajmniej few cudowne lekarstwa lub eliksiry które no żyją up oczekiwania. Natychmiastowe wyrzucenie takich przedmiotów jest jedną z najlepszych wskazówek dotyczących sprzątania podczas reorganizacji łazienki.

Jest to również dobra zasada, o której należy pamiętać w odniesieniu do kosmetyków: wiele kobiet pozwala, aby kosmetyki do makijażu pozostawały w ich szafkach zbyt długo. Przedmioty takie jak cienie do powiek i tusz do rzęs mogą w końcu stać się siedliskiem rozwoju bakterii, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Ogólna zasada mówi, że kosmetyki starsze niż 12 miesięcy powinny zostać wyrzucone.

Sortowanie

Po wyrzuceniu wszystkich niepotrzebnych przedmiotów, pozostałe należy posortować i ułożyć w stosy. Przedmioty, które nie należą do łazienki na początku, powinny być zebrane razem i ostatecznie umieszczone w bardziej odpowiednim miejscu. Przedmioty, które niekoniecznie są używane na co dzień, ale jednak należą do łazienki, powinny być umieszczone w drugim stosie. Trzeci stos powinien być zarezerwowany dla przedmiotów takich jak dekoracje lub większe obiekty, które służą celowi, ale nie są już pożądane przez ich właściciela. Tacy rzeczy mogą darujący lub sprzedający jeżeli wciąż są w dobrym stanie.

Po tym jak próżność i szafki są oczyszczone, pozostałe przedmioty powinny być podzielone zgodnie z ich przeznaczeniem. Na przykład kosmetyki można przechowywać w płytkich koszyczkach, a plastikowe pojemniki można wykorzystać na środki czystości i odświeżacze powietrza, które następnie można przechowywać pod umywalką. Łazienkowe totemy lub podobne akcesoria mogą być używane do przechowywania mydła, pasty do zębów i innych niezbędnych przedmiotów. to przyniesie porządek do blatów i próżni, a ostatecznie stworzy bardziej atrakcyjny pokój.

Łazienki mogą kończyć się w nieładzie dla różnorodnych powodów. Szczęśliwie, używać wiosennych cleaning porady nakreślone above może ożywiać zagraconą łazienkę w no time i once again robić terenowi organizujący i atrakcyjny.