Post

Łazienki przyjazne dla rodzin - właściwe rozwiązanie

Poprosiliśmy naszych przyjaciół z Ideal Standard, największej brytyjskiej marki łazienkowej, aby pokazali nam, jak zachować równowagę przy tworzeniu łazienki przyjaznej rodzinie.

Dla rodzin, łazienka może być jednym z najbardziej ruchliwych pomieszczeń w domu, od kąpieli dzieci, po ruchliwe poranne czynności - to centralny punkt życia rodzinnego. Dla tych, którzy mają małe dzieci, przestrzeń, komfort i bezpieczeństwo są najważniejszymi priorytetami.


Zachowanie właściwej równowagi

Jako miejsce o dużym natężeniu ruchu, ważne jest, aby armatura i meble w Twojej rodzinnej łazience były trwałe. Ostatnią rzeczą, jaką zapracowani rodzice chcą robić, jest wzywanie hydraulika do pomocy przy naprawach, więc upewnienie się, że armatura poradzi sobie z częstym użytkowaniem, jest kluczowe. Szukaj produktów z długą gwarancją i upewnij się, że wybierasz projekt, który wytrzyma próbę czasu.

Dla każdej rodziny z małymi dziećmi najważniejsze jest również bezpieczeństwo. Twarde powierzchnie, które mogą stać się śliskie, wraz z gorącą armaturą oznaczają, że łazienka może być jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc w domu, jeśli nie zostanie odpowiednio przystosowana. Aby uniknąć wypadków, warto rozważyć armaturę łazienkową o gładkich krawędziach i antypoślizgowych powierzchniach, które mogą zapewnić rodzicom większy spokój.

Wielofunkcyjna wanna z prysznicem to doskonały wybór dla rodzinnych łazienek

Jednym z głównych problemów, z jakimi zmagają się rodziny, jest brak miejsca. Osoby z małymi dziećmi prawdopodobnie będą chciały mieć zarówno wannę, jak i prysznic, a upewnienie się, że jest miejsce nie tylko na przybory toaletowe, ale także na ręczniki i zabawki, może być wyzwaniem. Aby upewnić się, że łazienka nie stanie się miejscem chaosu, praktyczne rozwiązania w zakresie przechowywania i oszczędzania miejsca mogą wiele zmienić. Aby dodatkowo zaoszczędzić miejsce, połączenie wanny i prysznica, zamiast posiadania dwóch osobnych urządzeń, jest skutecznym sposobem na zapewnienie rodzinom maksymalnej przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu praktyczności.


Podkręć tempo

W Ideal Standard wiemy, że stworzenie pożądanej i praktycznej łazienki dla rodziny może być trudne, dlatego opracowaliśmy szereg różnych rozwiązań łazienkowych dostosowanych do potrzeb zapracowanych rodzin. Nasza kolekcja Tempo została zaprojektowana specjalnie z myślą o rodzinach i charakteryzuje się łagodniejszymi krawędziami toalet, wanien i umywalek oraz możliwością wyboru pomiędzy wanną prysznicową Tempo Arc i wanną prysznicową Tempo Cube, aby zmaksymalizować przestrzeń, w zależności od preferowanego przez rodzinę stylu.

Dwuosobowa wanna Ideal Standard Tempo jest idealna dla dzieci

Baterie umywalkowe z kolekcji Tempo, oferujące najlepsze innowacje w łazience, są wyposażone w ograniczniki temperatury, zapewniające komfort i spokój, a także technologię Easyfix ułatwiającą montaż, przy jednoczesnym zachowaniu czystego i minimalistycznego wyglądu. Meble z kolekcji Tempo to także szereg inteligentnych, dyskretnych rozwiązań do przechowywania w łazienkach o dużym natężeniu ruchu, z szufladami z miękkim domykiem, które ograniczają potrzebę napraw i zapewniają, że zawartość nie jest naruszona. Stworzona przez wielokrotnie nagradzanego brytyjskiego projektanta produktów, Robina Levien'a, kolekcja Tempo sprawia, że rodziny nie muszą już wybierać pomiędzy stylem, funkcjonalnością i bezpieczeństwem.


Stwórz idealną rodzinną łazienkę z Ideal Standard

Dlaczego nie przejrzeć pełnej gamy przyjaznych rodzinie łazienek dostępnych w Ideal Standard? Wystarczy kliknąć na poniższy obrazek.