Post

Kiedy wskazane jest przemodelować swoją kuchnię?

Kiedy wypada przemodelować swoją kuchnię?

Jeśli rozważasz przebudowę kuchni, wiedz, że może to być bardzo duży projekt. Jest planowanie, budżet i fakt, że wiele razy twoja kuchnia będzie nieużyteczna przez jakiś czas. Więc naprawdę chcesz, aby upewnić się, że jesteś gotowy do podjęcia kroku. Nasz zespół w Booher Remodeling Company chce pomóc Ci podjąć decyzję, biorąc pod uwagę te cztery znaki, że może to być czas na przebudowę.

Czas na przebudowę kuchni

1.Brakuje Ci miejsca
Kiedy przygotowujesz swoje posiłki, często walczysz o miejsce na blacie? Czy Twoje szafki są przepełnione i czy przechowujesz naczynia kuchenne w innych częściach domu? Jeśli którakolwiek z tych rzeczy jest prawdą, przebudowa kuchni, która zwiększa przestrzeń na blacie i przechowywanie może być dla Ciebie.

2. Czyszczenie jest trudne

Jeśli masz blaty z głębokimi liniami fug lub cętkowane płytki linoleum, które nigdy nie wyglądają czysto, wiedz, że próba utrzymania kuchni w czystości może być uciążliwe. W tych przypadkach, może nawet nie trzeba pełnej odnowy; można po prostu zastąpić obraźliwe wykończenia, aby ułatwić rutynę czyszczenia.

3. Twoje urządzenia są przestarzałe

Starsze urządzenia mogą naprawdę zwiększyć swój rachunek za energię. Jeśli podejrzewasz, że Twoje urządzenia mogą wyczerpać budżet, to Energy.gov kalkulator może pomóc określić, ile płacisz, aby nadal pracować co miesiąc. Z biegiem czasu, nowe urządzenia będą warte tylko w miesięcznych oszczędności.

4. Wartość Twojego domu jest zagrożona

Może jesteś w porządku z obecnej kuchni. Styl jest przestarzały lub nietypowy, ale przyzwyczaiłeś się i niekoniecznie potrzebujesz więcej. Jednakże, jeśli planujesz sprzedać swój dom na sprzedaż wkrótce, może to być problem dla potencjalnych nabywców i może rzeczywiście obniżyć cenę domu. Jeśli tak jest, konsultacja z projektantem kuchni jest prawdopodobnie w porządku, ponieważ ekonomiczny remont kuchni może rzeczywiście zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

W jednym czasie, kuchnia i łazienka backsplashes były zazwyczaj tylko przedłużenia każdego materiału użytego na blacie. Jeśli płytki ceramiczne były używane w liczniku, często były one ścigane wzdłuż ściany, aby utworzyć backsplash. To samo dotyczy laminatu, granitu, marmuru lub blatów z litej powierzchni. Splash back może być również po prostu pozostawiony jako malowana ściana.

Przez jakiś czas teraz, szklane płytki są modne dla backsplashes. Płytki szklane mają tendencję do przechwytywania i odbijania światła w sposób niemal luminescencyjny, rozjaśniając często ciemne przestrzenie. Ponadto szkło jest łatwe do czyszczenia.

Czy szklany backsplash jest w modzie?

Można się zastanawiać, czy użycie szklanych płytek w taki czy inny sposób wytrzyma upływ czasu i nie jest bezpieczne. Szklane płytki backsplashes są bardzo modne i pozostawione do ostatniego przez kolejne dwadzieścia lat. Jeśli chodzi o style, wskazane jest, aby nie martwić się zbytnio o bieżące trendy, ponieważ moda może się zmienić, tak jak może trwać.

Właściwe wykorzystanie płytek szklanych
Czy to arkusze mozaiki z małych 3/4 cala przez 3/4 cala płytek lub większych arkuszy 2 cale przez 2 cale lub 4 przez 4 cale płytek, szklane płytki zamontowane na liściach w kratkę będzie łatwiejsze do zainstalowania dla majsterkowiczów.

Zamiast ciąć płytki mokrą piłą, można użyć odpowiednich nożyczek. Płytki mocowane do rusztu są samorozkładające się, bez konieczności stosowania przekładek do ustalenia linii fug.

Pojedyncze płytki szklane można łączyć z innymi materiałami, np. tradycyjnymi płytkami ceramicznymi lub kamiennymi, tworząc bardziej estetyczne aranżacje. Dodatkowo, stosując naprzemiennie materiały, można zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Można również użyć samych płytek szklanych jako obramowania!

Kontynuuj backsplash do sufitu

Projektanci kuchni i łazienek coraz częściej zalecają przedłużenie ścian backsplash do sufitu. Zwłaszcza w pomieszczeniach pozbawionych naturalnego światła, luminescencja szklanych płytek może rozświetlić pomieszczenie.

Zastosuj kontrastującą fugę
Podłogi, zwłaszcza w kuchniach, mogą być wrażliwe na plamy. Szklane płytki są łatwe do czyszczenia, ale linie fug to już inna sprawa. Dobrym rozwiązaniem może być zastosowanie kontrastowej ciemniejszej fugi zamiast tradycyjnej białej.

Rozważ szkło z recyklingu
Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska, kup płytki wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu. Coraz częściej dostępne w sklepach internetowych, płytki szklane z recyklingu są "zielonym" wyborem, który może być również naprawdę wyjątkowy w wyglądzie.

4 wskazówki, aby wybrać swój kuchenny backsplash z pewnością siebie
Co za piękna elegancja w dekoracji, że posiadanie backsplash w kuchni!

Co za wspaniała cecha, aby chronić ściany przed rozpryskami.

I co za radość wybrać styl, który pasuje do Twojej osobowości, wykończenia kuchni, użyteczności i budżetu!

Oto kilka pomocnych wskazówek, które można mieć na uwadze, aby wybrać i zdecydować się na backsplash kuchni trzeba.

Czy chcesz zrobić remont kuchni?
Jeśli chodzi o remont lub projektowanie kuchni, backsplash jest akcesorium, gdzie można mieć zabawę dokonywania wyboru.

W wielu przypadkach, Twoje szafki kuchenne są praktyczne decyzja, podczas gdy blaty są użyteczne wybór, ale backsplash jest często kwestia wykończenia w remontach kuchni.

Wyobraź sobie piękną kuchnię bez backsplash i kuchnię z backsplash, a zrozumiesz.

Wyjdź na imprezę, a zauważysz kobietę w pięknej czarnej sukni lub mężczyznę w czarnej marynarce. Backsplash daje takie samo wrażenie w Twojej kuchni.

Ponadto, backsplash musi również dostosować się do każdej okazji, Twojej osobowości i Twojego użycia.

Wskazówka # 1: Praktyczne rozważania przed wyborem
Co jest dla Ciebie najważniejsze w przypadku backsplash? Czy ważniejsze jest dla Ciebie, aby była łatwa w czyszczeniu, czy ważniejsze od tego, aby była piękna?

Ceramiczne lub porcelanowe płytki backsplashes oferują wiele opcji, a tym samym mają doskonały wybór, aby zaspokoić swoje pragnienia.

Są one odporne na plamy, więc nie musisz się stresować z rozpryskami sosu do spaghetti lub olejów z frytownicy.

Płytki lub płytki szklane są również bardzo dobrym wyborem, ponieważ czyszczenie jest łatwe i szybkie. Jedno uderzenie gąbki i Twoje płytki wracają w przyjemnym stanie do oglądania.

Ponadto, piękne kamienne backsplashes są bardziej ryzykowne, ponieważ są one często porowate. Ponadto, są one trudne do czyszczenia.

Polerowane backsplashes w kamienie naturalne, takie jak wapień, łupek i może kruszyć się i plamy z tłuszczu. Ich wodoodporność i ochrona muszą być ponownie wykonane co najmniej raz w roku.

Jeśli jesteś kimś, kto często lubi gotować, a następnie uważać z płytek, które mają dużo tekstury, ponieważ są one ułożone w stos lub szorstki. Tłuszcz może znaleźć miejsca na pobyt i być trudne do czyszczenia.

Wskazówka # 2: Jaki jest twój ulubiony styl backsplash?
Kwadratowe lub prostokątne ceramiczne backsplashes są najbardziej popularne. Ale zamiast standardowej białej płytki o wymiarach dwa na sześć cali, możesz wybrać szklane płytki w klasycznym stylu kuchennym lub instalację wykorzystującą małe płytki ceramiczne lub duże płytki z kamienia naturalnego.

Właściciele domów szukający współczesnego stylu kuchni mogą umieścić płytki pionowo, a nie poziomo pod miejscami do gotowania i pokryć pozostałe ściany płytkami ułożonymi poziomo.

Jeśli zainstalujesz płytki ułożone w stos, aby stworzyć efekt trójwymiarowości, pamiętaj, że są one trudne do czyszczenia, ale stają się coraz bardziej popularne.

Istnieje pewne zainteresowanie dla ludzi, którzy chcą szklane backsplashes, zwłaszcza barwione szkło. Duży kawałek szkła jest mierzony i umieszczany na backsplashu kuchni, otwory są wycinane dla przełączników i gniazdek, a tył szkła jest malowany zgodnie z wybranym kolorem.

Backsplashes są również większe i większe. Rzeczywiście, zamiast mieć backsplash nad blatem i pod szafkami, wielu właścicieli domów decyduje się iść do sufitu. Wygląda to tak, jakby szafki były umieszczone na kamiennej ścianie z płytek i stwarza wrażenie wielkości.

Wskazówka # 3: Jaka jest najlepsza płytka?
Jeśli Twoja kuchnia jest mała, możesz rozważyć posiadanie magnetycznego backsplashu wykonanego z blachy lub żelaza falistego. Ludzie lubią wykorzystywać każdą małą przestrzeń w swojej kuchni, a wtedy mogą "przykleić" swoje noże na backsplashu lub innym magnetycznym akcesorium.

Lustrzane backsplashes, które zyskują na popularności, przynieść do kuchni, trochę więcej prestiżu podczas odbijania światła z ciemnej kuchni, i stworzyć większy efekt. Czyszczenie jest łatwe z octem.

Jeśli masz dużą kuchnię, można rozważyć podstawowe płytki z kolorowym stylu mozaiki, które mogą tworzyć bardziej ruchliwe, a zatem mniej pusty efekt. Pojedyncze płytki działają dobrze w kuchni z dużą ilością okien.

Chociaż setki kolorowych płytek są łatwo dostępne, nie powinny one umieścić zbyt dużo koloru w backsplash. Jeśli lubisz jasne kolory, takie jak żółty, czerwony lub pomarańczowy, a następnie wybierz bardziej monochromatyczny lub architektoniczne backsplash uniknąć dostosowywania, jeśli zmienisz swój osobisty gust w przyszłości.

Wskazówka # 4: Jaki jest koszt backsplash?
Cena backsplash jest w zależności od wyboru. Płytki ceramiczne mogą kosztować $ 2 za stopę kwadratową lub $ 100 za stopę kwadratową, jeśli chodzi o ręcznie polerowany kamień naturalny.

Jednym ze sposobów, aby zapisać jest mieszanie różnych typów. Możesz użyć w kuchni, backsplash z przystępnych cenach i wstawić, przeszklone płytki, aby utworzyć przypadkowy wzór.

Niektórzy właściciele domów splurge na backsplash nad płytą kuchenną, ponieważ jest to często punkt centralny, a następnie wydać mniej na resztę ściany