Post

8 Stylowych wzorów płytek łazienkowych

Płytki łazienkowe są łatwe do znalezienia i dostaje mnóstwo codziennego użytku, więc dlaczego nie wziąć rzeczy w górę notch, jeśli chodzi o projekt płytki?

Istnieje rzeczywiście kilka rzeczy, które można zrobić z płytek, które uczynią świat różnicy w łazience. Poniżej znajduje się kilka dobrych pomysłów, które mogą pomóc Ci osiągnąć nowy, modny wygląd płytek łazienkowych, które kochasz!

Kto nie kocha marmuru!

Jeśli pomysł posiadania marmurowych wzorów wokół domu łaskocze twój fantazję, to jest czas, aby to nowy dodatek do łazienki. Marmurowe płytki dodać dotyk elegancji.

Wymieszaj je i umieść różnej wielkości płytki marmurowe na podłogach, a nawet wokół okna w łazience, jeśli takie posiadasz.

Odkryj w sobie wewnętrznego artystę

Istnieją kreatywne sposoby pracy z płytkami, więc nie bój się kolorować poza liniami, że tak powiem. Zasadniczo, myśleć o każdym i każdej przestrzeni w łazience jako sposób na dekorowanie z płytek. Ściany, lustra, i drzwi mogą być używane jako część projektu.

Różne kształty, kolory i rozmiary

Spróbuj użyć małych i dużych rozmiarów płytek, jak również eksperymentowanie z różnymi kolorami, aby łazienka żywsze i dodać niepowtarzalny flary!

płytki

Ściany centralne wyglądają świetnie

Wykorzystaj płytki pod prysznicem jako formę pięknego wystroju. Wybierz jedną ścianę pod prysznicem, najlepiej taką, na której znajdują się armatura. Aby naprawdę się wyróżniać, możesz kontynuować ten wygląd, dodając je do podłogi w łazience, tuż wokół zewnętrznej strony prysznica.

Różne odcienie płytek

Nie ma nic złego w mieszaniu go z dwóch, a może nawet trzech różnych odcieniach tego samego koloru glazury. Możesz naprawdę stworzyć kilka fajnych wyglądów, robiąc to.

Wszystko w szczegółach

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na szczegóły z kafelkami, ponieważ zły błąd może wszystko zrujnować. Zwróć bardzo dużą uwagę na to, gdzie zaczyna się i kończy płytka. W najgorszym przypadku jest twoje pomiary są off, i wydaje się, że glazura nie skończy się schludny, zawsze można spróbować kontynuować płytkę w górę ściany.

Zachowaj prostotę

Przynieś wszystko razem z jednym prostym wyglądem, używając tylko jednego rodzaju płytek do całej łazienki. Przytnij płytkę do rozmiaru, który lubisz i wykorzystaj to, aby Twoja przestrzeń poczuła się bardziej Zen i relaksująca, kładąc kafelki na całej długości ściany.

Pionowe kafelki

Aby nadać swojej przestrzeni złudzenie wyższego sufitu, połóż płytki pionowo. Inną opcją jest użycie różnych płytek, które są zbliżone do tych samych kolorów. To nie tylko sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądała na większą, ale także poprawi jej ogólny wygląd.