Post

Rozwiązania dla małych łazienek od Mira Showers

Mała łazienka przysparza Ci ogromnego bólu głowy? Nie martw się, fachowa pomoc jest w zasięgu ręki...

Gdy zastanawiasz się nad remontem łazienki, często zaczynasz od znalezienia pomysłów i inspiracji. Jednak kiedy zaczynasz finalizować i podejmować decyzje, dość często Twoje pomysły są ograniczane przez realia projektu - zwłaszcza przez rozmiar i kształt łazienki.

Posiadanie małej łazienki nie oznacza, że musisz iść na kompromis w kwestii stylu lub jakości, ponieważ łatwo jest znaleźć rozwiązania, które będą pasować do Twojej przestrzeni. Poprosiliśmy producenta kabin prysznicowych numer 1 w Wielkiej Brytanii, firmę Mira Showers, o kilka najważniejszych wskazówek, jak stworzyć stylową małą łazienkę i maksymalnie wykorzystać przestrzeń.


1. Stwórz iluzję przestrzeni

Gdy przestrzeń jest na wagę złota, stworzenie iluzji większej przestrzeni jest świetnym sposobem na uzyskanie lekkiego, przestronnego wrażenia w łazience. Pomyśl o dodaniu luster łazienkowych i ich usytuowaniu względem okien - zarówno ze względów praktycznych, jak i w celu odbijania światła w pomieszczeniu.

Co więcej, zastosowanie dużych płytek łazienkowych - w przeciwieństwie do mniejszych - daje wrażenie większej przestrzeni. Weź to również pod uwagę przy wyborze prysznica. Na przykład, jeśli szukasz prysznica elektrycznego, metaliczny prysznic elektryczny Mira Galena (na zdjęciu poniżej) jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ jego stylowe metaliczne wykończenie odbija naturalne światło.


2. Zamień wannę na prysznic

Chociaż wanna może wydawać się luksusowym rozwiązaniem, zastąpienie jej kabiną prysznicową może być bardziej praktycznym i oszczędzającym miejsce rozwiązaniem. Sprawdź, jakie masz możliwości wyboru kabiny prysznicowej, ponieważ dostępne są różne konfiguracje, które można dopasować do przestrzeni w łazience - na przykład, jeśli masz wnękę lub wnękę w łazience. Jeśli przestrzeń jest ograniczona, pomocne może być znalezienie kabiny z drzwiami składanymi, które otwierają się do wewnątrz.

Pamiętaj, aby wybrać niezawodny brodzik, taki jak wielokrotnie nagradzany Mira Flight Safe. Ta seria brodzików ma opatentowaną powierzchnię antypoślizgową, która przewyższa branżowe standardy bezpieczeństwa - jest idealna dla całej rodziny, a zwłaszcza dla dzieci i osób starszych. Co więcej, brodziki Mira Flight Safe są dostępne we wszystkich konfiguracjach - od kabiny typu walk in, przez pięciokątne i czworokątne, po prostokątne i kwadratowe. Także w tym przypadku z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla swojej przestrzeni.

Podręczna wskazówka: Dowiedz się więcej o nagradzanej serii brodzików Mira Flight Safe i o tym, jak mogą one pomóc zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie podczas kąpieli pod prysznicem.


3. Prysznice dopasowane do Twojej przestrzeni

Znalezienie odpowiedniego prysznica dla siebie jest niezbędne - w końcu dobry prysznic może zmienić lub zepsuć Twój dzień! W zależności od systemu wodnego, możesz chcieć lub potrzebować prysznica z baterią lub cyfrowego. Aby to ułatwić, poniżej przedstawiamy kilka opcji, które oferują zarówno fantastyczną wydajność, stylowy wygląd, jak i oszczędność miejsca:

Prysznice z mieszaczem

W przypadku mniejszej przestrzeni prysznicowej, doskonałym rozwiązaniem jest prysznic z mieszaczem do zabudowy. Bateria prysznicowa do zabudowy oznacza, że zawór jest ukryty w ścianie, dzięki czemu przestrzeń w kabinie jest maksymalnie wykorzystana.

Wypróbuj Mira Adept BIV o stylowym chromowanym wzornictwie i łatwych w obsłudze elementach sterujących. Jeszcze lepszym rozwiązaniem, zapewniającym najwyższą wydajność, jest Mira Adept BRD+ (na zdjęciu poniżej), która oferuje opcję dwóch głowic prysznicowych, co zapewnia rewelacyjne wrażenia podczas kąpieli. Z kolei Mira Element BIR oferuje jedno pokrętło, które ułatwia obsługę, a dzięki technologii termostatycznej zapewnia bezpieczną kąpiel pod prysznicem dla całej rodziny.

Podobnie jak wszystkie baterie prysznicowe Mira, produkty z serii Mira Adept i Mira Element są wyposażone w opatentowaną technologię Mira Magni-flo™, która zapewnia do 3 razy większy przepływ wody niż podobne baterie prysznicowe.

Prysznice cyfrowe

Prysznice cyfrowe działają podobnie jak prysznice mieszające - mieszają ciepłą i zimną wodę, aby uzyskać pożądaną temperaturę. Prysznice cyfrowe idą jednak o krok dalej i oferują najwyższą jakość cyfrowej regulacji temperatury i przepływu wody.

Przyjrzyj się serii pryszniców cyfrowych Mira Vision, która jest pełna innowacyjnych funkcji, takich jak tryb powitalnego podgrzewania, dzięki któremu prysznic osiąga pożądaną temperaturę i czeka, aż wejdziesz do wody. Ponadto, jeśli dbasz o ekologię, możesz skorzystać z poręcznego trybu ekologicznego, który pomoże Ci kontrolować czas trwania kąpieli.

Aby zapewnić sobie najlepsze doznania podczas kąpieli, poznaj cyfrowy prysznic Mira Vision Dual (na zdjęciu poniżej), który oferuje zarówno strumień, jak i oddzielną główkę prysznicową, a także możliwość włączenia obu tych funkcji jednocześnie.

Podręczna wskazówka: Odkryj więcej cyfrowych pryszniców od Mira Showers.


Odkryj więcej wspaniałych pomysłów na małą łazienkę

Jak już zauważyłeś, mała łazienka nie musi oznaczać kompromisu w kwestii stylu czy jakości. Na VictoriaPlum.com mamy mnóstwo wspaniałych pomysłów na aranżacje szatni, apartamentów i mniejszych łazienek. Po prostu odwiedź naszą stronę z pomysłami na małą łazienkę, aby dowiedzieć się, co naprawdę warto pomyśleć!