Post

Natryski i brodziki Mira już w sprzedaży

Jako część naszego rosnącego asortymentu markowych produktów, mamy przyjemność ogłosić wprowadzenie pryszniców i brodzików Mira na VictoriaPlum.com.

Najpopularniejsza marka pryszniców w Wielkiej Brytanii nawiązała współpracę z nami, z VictoriaPlum.com, jednym z wiodących brytyjskich sprzedawców produktów dla domu, dając Ci najszerszy możliwy wybór, gdy przychodzi do zakupu do Twojej łazienki, łazienki z toaletą lub kabiny prysznicowej.


Prysznice Mira

Prysznice Mira są znane na całych Wyspach Brytyjskich ze swojej jakości, wydajności i innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że każdy prysznic jest ekscytującym i odświeżającym doświadczeniem.

W Victoria Plum posiadamy w sprzedaży szeroką gamę pryszniców Mira, w tym prysznice z bateriami termostatycznymi, prysznice elektryczne i prysznice cyfrowe. Przyjrzyjmy się zatem bliżej każdemu z tych typów:

Baterie termostatyczne Mira

Baterie termostatyczne Mira z serii Coda Pro EV są wyposażone w technologię Cool shield™, która sprawia, że zawór jest chłodny w dotyku, co zapobiega przypadkowemu poparzeniu. Doskonale sprawdza się we wszystkich systemach wodnych, nawet przy ciśnieniu tak niskim jak 0,1 bara.

Z kolei termostatyczna bateria prysznicowa Mira Agile ERD zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się luksusowym prysznicem. Dzięki rewolucyjnej konstrukcji zaworu możesz wybrać system z jednym lub dwoma wyjściami.

Wszystkie prysznice termostatyczne Mira są wyposażone w system szybkiej instalacji, co oznacza, że można je uruchomić szybko i bez wysiłku.

Prysznic termostatyczny Mira Agile ERD jest szybki i łatwy w instalacji, a dodatkowo możesz korzystać z obu głowic jednocześnie.

Prysznice elektryczne Mira

Idealne rozwiązanie w przypadku dobudowy łazienki lub łazienki w istniejącym budynku. Prysznic elektryczny Mira wymaga jedynie podłączenia do zimnej wody, a natychmiast podgrzewa tylko tyle wody, ile potrzebujesz, zapewniając orzeźwiający prysznic. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla nieruchomości, w których kilka łazienek jest zasilanych z centralnego systemu ogrzewania.

Aby ułatwić konserwację, wszystkie prysznice elektryczne Mira są wyposażone w technologię Clearscale™, która redukuje osadzanie się kamienia, dzięki czemu Twój prysznic będzie działał lepiej przez dłuższy czas.

Prysznic elektryczny Mira Sport jest innowacyjny i oszczędza wodę dzięki technologii Airboost™, która miesza powietrze z wodą, zapewniając orzeźwiające doznania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu wody.

Prysznice elektryczne Mira Galena posiadają wspaniałe, nowoczesne wykończenia, takie jak łupek, jasny kamień i metaliczne srebro, podczas gdy prysznic elektryczny Mira Azora jest wyposażony w fasetę z matowego szkła.

Dzięki fasadzie z matowego szkła, prysznic elektryczny Mira Azora udowadnia, że małe może być stylowe.

Cyfrowe prysznice Mira

Dzięki cyfrowym prysznicom Mira Platinum możesz w pełni wykorzystać nowoczesną technologię, aby wzbogacić swoje doznania podczas kąpieli. Bezprzewodowy sterownik cyfrowy służy do sterowania zarówno przepływem, jak i temperaturą, dzięki czemu możesz precyzyjnie ustawić, jak ciepły lub chłodny ma być twój prysznic, co jest świetnym rozwiązaniem, jeśli masz wspólny prysznic, a inni lubią, gdy temperatura jest różna. Ale to dopiero początek.

Dostępna jest cała masa wspaniałych funkcji, w tym funkcja rozgrzewania, dzięki której dokładnie wiesz, kiedy prysznic osiągnie odpowiednią temperaturę, a także programowalny timer, który pomaga uniknąć sytuacji, w której szybkie 5 minut kąpieli zamienia się w 10-minutową sesję.

Z bezprzewodowego sterownika można również korzystać zdalnie z odległości do 10 metrów - idealne rozwiązanie na zimowe poranki, kiedy do ostatniej chwili nie chce się wstawać z łóżka.

Podwójny prysznic cyfrowy Mira Platinum z zasilaniem sufitowym daje możliwość wyboru głowicy i słuchawki prysznicowej - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Jedna uwaga: nigdy nie próbuj samodzielnie instalować prysznica elektrycznego. Do montażu prysznica elektrycznego zawsze zatrudniaj fachowca.


Brodziki Mira

Mira słynie nie tylko z pryszniców łazienkowych. Dzięki zastosowaniu wiodącej technologii, Mira oferuje teraz wspaniałą kolekcję brodzików najwyższej jakości.

W Victoria Plum mamy w ofercie brodziki Mira Flight Safe, które są antypoślizgowe, co daje Ci spokój, zwłaszcza gdy korzystają z nich starsi członkowie rodziny lub małe dzieci. Zawierają one również BioCote®, który redukuje rozwój bakterii i pleśni nawet o 99,9%.

Gdyby właściwości antybakteryjne i antypoślizgowe nie były wystarczające, są one również wyposażone w wirowy odpływ, który szybko odprowadza wodę z imponującą prędkością 25-30 litrów na minutę. Dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w tym kwadratowe, prostokątne i kwadratowe z przesunięciem, z pewnością znajdziesz brodzik Mira pasujący do Twojej kabiny prysznicowej. Jeśli potrzebujesz wyższej kabiny prysznicowej, mamy w ofercie także zestawy podwyższające do brodzików Mira.


Asortyment pryszniców i brodzików Mira

Jeśli marka Mira Showers jest marką, którą chciałbyś mieć w swojej łazience, to tutaj, w Victoria Plum, znajdziesz szeroki wybór pryszniców i brodzików Mira.