Post

Idealny standard: Ciesz się czystszą, cichszą i bardziej inteligentną toaletą dzięki technologii Aquablade

Współpracujemy z firmą Ideal Standard, aby pokazać, jak dzięki jej wielokrotnie nagradzanej technologii Aquablade® można cieszyć się czystszą, cichszą i bardziej inteligentną toaletą.

W firmie Ideal Standard staramy się mieć jak najświeższe podejście do projektowania, a wszystkie nasze decyzje podejmujemy na podstawie wiedzy o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Nasza wielokrotnie nagradzana technologia wyznacza nowe standardy w zakresie wydajności spłukiwania, nie tylko sprawiając, że toalety są bardziej skuteczne i wydajne niż standardowe spłuczki, ale także czystsze i cichsze.


Historia kryjąca się za AquaBlade®

Projektowanie jest podstawą wszystkiego, co robimy. Oznacza to, że przy projektowaniu naszych produktów na pierwszym planie stawiamy zarówno funkcjonalność, jak i styl.

"Naszym celem było stworzenie eleganckiego, nowoczesnego wzornictwa, które przewyższy istniejące na rynku toalety. Zaprojektowaliśmy miskę bez tradycyjnego, wystającego brzegu, aby nadać jej współczesny wygląd i wrażenie. Pozwoliło to również ograniczyć niehigieniczne obszary, w których mogą rozwijać się bakterie. Jeśli chodzi o wydajność spłukiwania, zaprojektowaliśmy konstrukcję, która umożliwia spłukiwanie wody od samej góry miski, co optymalizuje czyszczenie. Wewnętrzny kanał redukuje turbulencje, tworząc wysoce wydajne, cichsze spłukiwanie z mniejszym rozpryskiwaniem."

Mike Heaton, kierownik ds. rozwoju produktu, EMEA


Niezrównana higiena

Tradycyjne toalety pozostawiają znaczną część miski nieumytą, zwłaszcza jej tylną część. Kanał AquaBlade® jest umieszczony blisko górnej części miski, dzięki czemu 95% powierzchni znajdującej się pod spodem jest za każdym razem spłukiwane do czysta. Dzięki technologii AquaBlade® zoptymalizowane ciśnienie wody i łagodne krzywizny miski spłukują bakterie, nie powodując niehigienicznego rozpryskiwania wody. Miski są również bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie posiadają wystających brzegów, które mogłyby ukryć potencjalnie brudne miejsca.


Zaprojektowane, aby pięknie wyglądać

Dzięki prostym, czystym liniom i nowoczesnej stylistyce, technologia AquaBlade® została zaprojektowana z myślą o wyglądzie i wydajności. Nie ma nieestetycznego brzegu, dzięki czemu widoczne są tylko gładkie krzywizny misy.


Ciszej niż kiedykolwiek

Wypróbowaliśmy naszą toaletę AquaBlade® w porównaniu do podobnych misek WC, z tą różnicą, że jedna z nich była wyposażona w tradycyjny sposób spłukiwania, a druga w technologię AquaBlade®.

Po otrzymaniu wyników okazało się, że przy użyciu naszej toalety AquaBlade® hałas został zredukowany o 25% w porównaniu do standardowej spłuczki, co oznacza, że nocna wycieczka do toalety będzie mniej uciążliwa.


Znajdź odpowiednią dla siebie

Technologię AquaBlade® można znaleźć w różnych kolekcjach Ideal Standard, takich jak Concept Air i Tesi. Oznacza to, że możesz wybrać wzór, który pasuje do Twojego stylu, nie tracąc przy tym możliwości korzystania z przyszłościowej technologii AquaBlade®.


Victoria Plum wyłącznym partnerem online Ideal Standard

Victoria Plum jest dumna z bycia partnerem online Ideal Standard, dając Ci dostęp do ich szerokiej gamy produktów. Kupuj produkty Ideal Standard już dziś, klikając na poniższy obrazek.