Post

Zobacz nasze łazienki na targach Ideal Home Show 2018

Chcesz zobaczyć niektóre z naszych oszałamiających łazienek dla siebie?

Po 2 latach nieobecności, VictoriaPlum.com będzie obecna na targach Ideal Home Show w londyńskiej Olympii od soboty 17 marca do poniedziałku 2 kwietnia. We współpracy z Good Homes Magazine, będziemy prezentować 3 różne, inspirujące projekty łazienek, które oddają esencję nowoczesnego stylu wnętrz.

Będziemy tam obecni każdego dnia 17-dniowego pokazu, więc dlaczego nie wpaść i nie porozmawiać z nami o naszych inspirujących zestawach łazienkowych?


Nasze zestawy łazienkowe

Trzy zestawy łazienkowe, które będzie można zobaczyć na wystawie to:

  • Oriental Spa
  • Soft Industrial
  • Francuski kwiatowy

Aby dowiedzieć się więcej na temat któregokolwiek z tych stylów, kliknij na linki powyżej.

Sprawdź naszą łazienkę Oriental Spa na targach Ideal Home Show 2018


Targi Idealny Dom

VictoriaPlum.com po raz pierwszy pojawiła się na targach Ideal Home Show w 2015 roku, ale same targi inspirują właścicieli domów w Wielkiej Brytanii już od dłuższego czasu!

Wierzcie lub nie, ale pierwsza wystawa Ideal Home Exhibition odbyła się w londyńskiej Olympii już w 1908 roku. Wystawa, do której budowy zaangażowano ponad 3 000 pracowników, miała na celu pokazanie wszystkiego, co wiąże się z pojęciem "idealnego domu", w tym innowacji i nowych projektów domów.

Zawieszona na czas wojny, wystawa powróciła w 1947 roku, a do 1957 roku liczba zwiedzających wzrosła do około 1,5 miliona.

W ostatnich latach wystawa została przemianowana na "The Ideal Home Show" i od tego czasu rośnie w siłę, a na tegorocznej wystawie pojawili się tacy znani eksperci, jak Phil Spencer, Martin Lewis i Sophie Robinson.

Odkryj, jak łazienka w stylu Soft Industrial może sprawdzić się w Twoim przypadku na targach Ideal Home Show 2018


Zobacz nasze inspirujące łazienki na żywo

Jeśli chcesz kupić bilety na to wydarzenie, odwiedź stronę internetową Ideal Home Show 2018, gdzie można je nabyć w przedsprzedaży. Mamy nadzieję, że się tam zobaczymy!